Sušené fíky BIO 300gr ASKADA

209 Kč 239 Kč Sleva 13 %
Skladem (1 ks)
BIO na slunci sušené fíky z Kymi z ostrova Evia. Milujeme fíky! A nabízíme nejdelikátnější a nejchutnější fíky, které pochází z BIO fíkové farmy. 
Kategorie: Fíky
? výrobek obsahuje: fíky
? bezlepkové: ano
Kultivace těchto fíkovníků dala společnosti ASKADA příležitost produkovat tyto zlatě zbarvené fíky s jemnou slupkou a nadýchanou a měkkou dužinou, plné vůní a chutí. ASKADA BIO fíky jsou známé pro svůj na světě unikátní výrobní proces, které probíhá pouze na Kymi! Vychutnejste si ASKADU, delikátní pár dvou fíků!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

ASKADA farma se nachází v Kymi na ostrově Evia v oblasti proslulé jejími sušenými fíky.
 
Primárním cílem firmy ASKADA je produkce vysoce kvalitných, sušených BIO fíků a dalších produktů z fíků, jako jsou fíkové tyčinky, sirup a marmelády.
 
Veškeré produkty jsou v BIO kvalitě.  BIO zemědělství a výroba vysoce kvalitních produktů není nic nového. Je to způsob života našich prarodičů, je to moudrost, která spočívá v tradičním způsobu produkce a kultivace půdy a opozice společnostem, které používají chemická hnojiva a vyčerpávají půdu. 
 
Je to ale především láska k fíkům, která společnost ASKADA naučila fíky zpracovávat v úžasné produkty, ale zároveň ctít jejich originalitu.
 
Slovo " Askada " znamená zaměstnance v ASKADĚ mnohem více než dva fíky slepené k sobě. Reprezentuje návrat dětství, kdy stejné "askady" připravovala "babička Sofia" a "teta Katina". "Askada" tady znamená objetí... (Askada: z antického názvu pro fíky 'ischada'.)
 
Proces sběru, třídění, sušení na slunci, termizace, opětovného sušení a standardizace fíků probíhá zcela kompletně ručně. Excelentní finální produkt je výsledkem časově náročného procesu o mnoha fázích. Každopádně výsledný produkt a jeho skvělá chuť ukrývá uvnitř...mýtus! :-)