Akce Tip na dárek

Extra panenský olivový olej 500ml Philippos PREMIUM ORGANIC

349 Kč 499 Kč Sleva 30 %
Skladem (3 ks)

BIO Extra panenský olivový olej s intenzivní ovocnou chutí a ušlechtilou vůní.

Pro nadšence BIO produktů. Lahev je dodávána ve stylové krabici a je proto vhodná i jako hezký dárek pro vaše přátele či jako firemní dar. 

 

 

 

 

druh oleje: extra panenský
velikost balení: 0,5 l
? bezlepkové: ano

Chuť a aroma

PHILIPPOS ORGANIC má intenzivní aroma a chuť čerstvě sklizených plodů a vyvolává pocit, že se nacházíte uprostřed olivových hájů na začátku sklizně. Olej nabízí intenzivní ovocnou chuť, lehký nádech hořkosti odrážející stupeň zralosti oliv, díky které prokazuje své přírodní vlastnosti a připomíná čerstvost právě vylisovaných plodů oliv. Příjemná mandlová dochuť je typická pro tento typ oleje.

PHILIPPOS ORGANIC: zdravější volba

Čím dál tím vice lidí přechází na BIO produkty. Hledají zdravější a chutnější variantu. Proto firma PHILIPPOS nabízí tento BIO olej, jehož každá kapka je darem středomořské diety a vyzdvihuje chuť každého pokrmu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Philippos Hellenic Goods 

Společnost byla založena v roce 2012 na Egině, malém a malebném ostrůvku v Saronickém zálivu. Leží jen 45 minut od Pyrea a má charakter tradičního řeckého ostrova, který si po staletí vybírali filozofové a umělci pro jeho atmosféru. Při rekonstrukci budov firmy PHILIPPOS HELLENIC GOODS bylo proto dbáno na to, aby esteticky zapadly do krajiny a ladily s barvami ostrova. 

 

Pan Philippe Poli přišel do Řecka ze švýcarského Lausanne, kde vyrostl, aby se připojil k rodinnému podnikání. O dvacet let později, poté co získal zkušenosti s řeckým trhem a obeznámil se s produkty, které řecká země nabízí, jeho pozornost se zaměřila více na bohatství řecké změně, která si zaslouží úctu.

 

Krok za krokem zajištění kvality

Produkce extra panenského olivového oleje používá ty nejlepší technologie za účelem dosažení nejvyšší možné kvality oleje. 

PHILIPPOS EXTRA VIRGIN Olive Oil je vybrán z nejlepších oblastí v Řecku, zvláště z Peloponésu a Kréty, protože jejich klimatické podmínky jsou optimální a země nejúrodnější, aby se zde mohly pěstovat ty nejlepší olivovníky. Philippe Poli a jeho team jsou ideální spojkou mezi farmáři a spotřebiteli olivového oleje. Aplikují své dlouholeté zkušenosti, aby zajistili, že finální produkt je zákazníkovi doručen v top kvalitě, s jeho nutričními hodnotami a nedotčenou chutí . 

Proto pečlivě ve firmě PHILIPPOS HELLENIC GOODS vyhodnocují klimatické podmínky, metody kultivace a extrakce olivového oleje. Uchovávají jej v nerezivějících nádržích při stálé teplotě zcela bez přístupu vzduchu, aby bylo zajištěno zachování všech přírodních živin.  Než se olej dostane do lahví, prochází chemickými a organoleptickými analýzami. Tato profesionální metoda zajišťuje, že byl vybrán ten nejvhodnější olej.  

Řecká tradice olivového oleje 

Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS podporuje lokální produkty, produkty horkého slunce, slaného mořského vánku, bohaté půdy, na které pracovaly poctivé ruce.  Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS chce přispět k návratu řeckých venkovských tradic. 

Doručit top kvalitu zákazníkovi je MISE společnosti PHILIPPOS HELLENIC GOODS. Z každoroční produkce je vybráno jen to nejlepší a zpracováno pod pečlivým dohledem, s respektem k tradičním metodám a uskladněno v optimálních podmínkách., v prostředí, kde všichni věří, že kvalita je výsledkem toho, když milujeme co děláme.