Extra panenský olivový olej PDO Kolympari 3L plechovka

729 Kč 779 Kč Sleva 6 %
Skladem (2 ks)

Extra panenský olivový olej Kolympari S.A. je produkován z tisíce let starých stromů zasazených v oblasti Kolympari během benátské okupace Kréty a má typickou chuť a vysokou kvalitu díky přírodním metodám extrakce.

Kategorie: Olivový olej
druh oleje: extra panenský
velikost balení: 3 l
? bezlepkové: ano

Jedná se o kreativní a harmonickou souhru mezi těmito stromy a životním prostředím, půdou, sluncem, vodou a mořským vánkem Krétského moře. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kolympari SA, Extra Virgin Olive Oil from Crete, Greece     Společnost se nachází poblíž malebného pobřežního městečka Kolympari, na severozápadě Kréty.

Kolympari S.A. je rodinná firma založena v roce 1980, která se zabývá výhradně produkcí a standardizací extra panenského olivového oleje a BIO extra panenského olivového oleje. Olej je produkován z odrůdy koroneiki, která se v regionu Kolympari sklízí po staletí.

Společnost produkuje nezaměnitelný olivový olej se zlatozeleným zbarvením, ovocným aroma a chutí čerstvě sklizených olivových plodů. Je to výsledkem krátké doby mezi sklizní a výrobou. Olej je extrahován v moderní továrně, a to z těch nejkvalitnějších oliv krátce po sklizni pod přísnými podmínkami v nízké teplotě do 27 st. Celsia s minimálním časem drcení oliv (30 minut). To zaručuje nejen skvělou chuť a aroma, ale také zachování všech cenných látek, které olej obsahuje.