Fíková tyčinka citrón a mandle BIO 40gr ASKADA

55 Kč 59 Kč Sleva 7 %
Na cestě z Řecka

Delikátní a zdravá tyčinka se sušenými BIO fíky

Plná fíků, pouze ze třech ingrediencí. Vždy po ruce, aby vám dodala energii kdykoliv během celého dne. Sladká a kyselá, zkrátka osvěžující!

 

 

Kategorie: Ořechy a sušené ovoce
? výrobek obsahuje: citron, fíky, mandle
? bezlepkové: ano
Položka byla vyprodána…

Složení:

Více než 90% sušených řeckých BIO fíků, BIO citrónová šťáva a BIO křupavé mandle z ostrova Evia.

Žádný přidaný cukr, žádné konzervanty, bez lepku, non-GMO. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

ASKADA farma se nachází v Kymi na ostrově Evia v oblasti proslulé jejími sušenými fíky.
 
Primárním cílem firmy ASKADA je produkce vysoce kvalitných, sušených BIO fíků a dalších produktů z fíků, jako jsou fíkové tyčinky, sirup a marmelády.
 
Veškeré produkty jsou v BIO kvalitě.  BIO zemědělství a výroba vysoce kvalitních produktů není nic nového. Je to způsob života našich prarodičů, je to moudrost, která spočívá v tradičním způsobu produkce a kultivace půdy a opozice společnostem, které používají chemická hnojiva a vyčerpávají půdu. 
 
Je to ale především láska k fíkům, která společnost ASKADA naučila fíky zpracovávat v úžasné produkty, ale zároveň ctít jejich originalitu.
 
Slovo " Askada " znamená zaměstnance v ASKADĚ mnohem více než dva fíky slepené k sobě. Reprezentuje návrat dětství, kdy stejné "askady" připravovala "babička Sofia" a "teta Katina". "Askada" tady znamená objetí... (Askada: z antického názvu pro fíky 'ischada'.)
 
Proces sběru, třídění, sušení na slunci, termizace, opětovného sušení a standardizace fíků probíhá zcela kompletně ručně. Excelentní finální produkt je výsledkem časově náročného procesu o mnoha fázích. Každopádně výsledný produkt a jeho skvělá chuť ukrývá uvnitř...mýtus! :-)