Pistácie pražené PREMIUM NUTS _N NUTS 230gr

169 Kč 179 Kč Sleva 6 %
Skladem (> 3 ks)

Řecké pistácie, sušené na slunci. Speciálně pražené - ponořené do kvalitního bio olivového oleje a následně jemně osolené.

230gr

 

 
 
? bezlepkové: ano

Proč zařadit pistácie do každodenní stravy?

Pistácie jsou "super food" s vysokou nutriční hodnotou. Patř mezi ořechy s nejvyšší kvalitou a nejlepší chutí. Konzumace hrstky pistácií každý den vám umožní těžit z jejích hodnotných složek.

Pistácie obsahují mnoho antioxidantů, více než jakékoliv jiné ořechy či sušené ovoce, dále vitamín Bo, mangan a horčík, které jsou důležité pro dobrou funkci metabolismu. Jsou také bohatým zdrojem vlákniny, která přispívá ke správné funkci zažívacího ústrojí a snižuje cholesterol. Pistácie obsahují více rostlinných sterolů než jakékoliv jiné sušené ovoce. Rostilné steroly pomáhají k redukci cholesterolu a chrání srdce před kardiovaskulárními chorobami. Pistácie jsou také jedním z nejlepších zdrojů vitamínu E, který je prospěšný pro plet. V neposlední řadě jsou pistácie také bohaté na bílkoviny. A to pouze s 159 kaloriemi na 28gr porci!

 

Nutritional Value / Label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nuts 'n nuts logo

Vše začalo lákavou vůní v troubě čerstvě upražených pistácií o svátcích.  Praskání pistáciových skořápek a syté barvy jader. 

NUTS 'N NUTS nabízí v Řecku a zahraničí prémiovou kvalitu pistácií od října 2004. Cílem společnosti je propagovat řecké sušené plody v řecké i světové gastronomii. Společnost na trhu prezentuje celou škálu produktů: syrové a pražené  pistácie solené himalájskou solí nebo pistácie pražené s čerstvou citrónovou šťávou. NUTS ´N NUTS také nabízí černý rybíz z Korinthu a mixy oříšků. Výrobky NUTS ´N NUTS zvítězily v soutěži British Great Taste Awards.

NUTS ´N NUTS pokračuje v rodinné tradici založené na pevných vztazích.  S respektem k tradicím a zaměřením na kvalitu přináší originální nápady a přidává estetickou a gastronomickou hodnotu svým produktům.  Pro společnost je také důležitý respekt k přírodě a životnímu prostředí. 

Veškeré ořechy a ovoce jsou ručně sklízeny a manipulovány, aby byla zachována jejich skvělá kvalita a chuť. Vybírány jsou pouze nejkvalitnější pistácie, s čistou a otevřenou skořápkou, sytě zelenými jádry a sladkou chutí. 

Produkty NUTS ´N NUTS mohou být konzumovány samostatně nebo v kombinaci s jinými sušenými plody jako zdravá svačinka nebo mohou být použity při přípravě salátů a omáček, či jako doplněk k jogurtům a cereáliím k snídani. 

 

About us - Nuts 'N Nuts Pistachio