Kolympari S.A., Mihelakis Family

Kolympari SA, Extra Virgin Olive Oil from Crete, Greece     Společnost se nachází poblíž malebného pobřežního městečka Kolympari, na severozápadě Kréty.

Kolympari S.A. je rodinná firma založena v roce 1980, která se zabývá výhradně produkcí a standardizací extra panenského olivového oleje a BIO extra panenského olivového oleje. Olej je produkován z odrůdy koroneiki, která se v regionu Kolympari sklízí po staletí.

Společnost produkuje nezaměnitelný olivový olej se zlatozeleným zbarvením, ovocným aroma a chutí čerstvě sklizených olivových plodů. Je to výsledkem krátké doby mezi sklizní a výrobou. Olej je extrahován v moderní továrně, a to z těch nejkvalitnějších oliv krátce po sklizni pod přísnými podmínkami v nízké teplotě do 27 st. Celsia s minimálním časem drcení oliv (30 minut). To zaručuje nejen skvělou chuť a aroma, ale také zachování všech cenných látek, které olej obsahuje.

Cena

2691190
12691190
Extra panenský BIO olivový olej Kolympari S.A. 750ml sklo
359 Kč
289 Kč
(–19 %)

BIO extra panenský olivový olej excelentní kvality. Lisován z pečlivě vybíraných, certifikovaných BIO oliv rostoucích na Krétě v regionu Kolympari.

Vyprodáno 
Extra panenský olivový olej PDO Kolympari 1L sklo
329 Kč
289 Kč
(–12 %)

PDO znamená Protected Destination of Origin , čili produkt s chráněným původem, a to z oblasti Kolympari. Tento olej pochází z olivových hájů rodiny Michelakis na Krétě.

Vyprodáno 
Extra panenský olivový olej PDO Kolympari 5L plechovka
1 339 Kč
1 190 Kč
(–11 %)

Kolympari Extra panenský olivový olej PDO má jemnou a ovocnou chuť a je ideální na saláty a grilovanou zeleninu. Stejně tak dobře poslouží i v teplé kuchyni.

Vyprodáno 
Extra panenský olivový olej PDO Kolympari 1L plechovka
299 Kč
269 Kč
(–10 %)

Kolympari Extra panenský olivový olej PDO má jemnou a ovocnou chuť a je ideální na saláty a grilovanou zeleninu. Stejně tak dobře poslouží i v teplé kuchyni.

Vyprodáno 
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem