Ouzo Jivaeri Triple Distilled 0,7L Katsaros Destillery

559 Kč 798,57 Kč / 1 l
Vyprodáno

Třikrát destilované ouzo v luxusním dárkovém balení v plechové dóze. Oblíbený řecký aperitiv, chutná na ledu i bez něj nebo s pomerančovým džusem. Led ouzo zbarví do mléčné barvy.

40%Vol

 

 

 

Kategorie: Alkoholické nápoje
? bezlepkové: ano
Položka byla vyprodána…

Zavřete oči a jste v Řecku, na malém ostrově, kolem barvy Egejského moře, vy s přáteli na pláži a nebo na terase...a usrkáváte vaše ouzo. Jamas!

Charakteristika: Ouzo je řecký nápoj s velmi dlouhou historií. Při výrobě Ouza se při destilaci do alkoholu přimíchává anýz, semena fenyklu a jiná semena rostlin a plodů. Alkohol ochucený při destilaci představuje přinejmenším 20% celkové hladiny alkoholu Ouza. Destilace se provádí v tradičních měděných destilačních nádobách, které mají kapacitu až 1 000 litrů. Tradiční výroba těchto palíren a „tajný“ recept, to vše vytváří nezbytný faktor pro kvalitu Ouza. Má charakteristickou vůni a chuť a je podáváno zejména jako aperitiv s kostkou ledu, který nápoj zbarví do mléčného tónu.

Ouzo JIVAERI „triple destilled“ prošelo třemi fázemi destilace. Velmi jemné aroma a chuť jsou typické pro tento vysoce kvalitní nápoj.

Jivaeri Ouzo „triple destilled“ je harmonie vášně, znalostí a 150-ti leté tradice, která je vložena do výroby tohoto unikátního nápoje v Katsaros Destillery.

 

Složení:

Alkohol – Ouzo JIVAERI je vyráběno z vysoce kvalitního alkoholu ze zemědělské produkce.

Voda – křišťálově čistá, bohatá na minerály, z úpat hory Bohů - Olympu.

Semínka a byliny – v těch spočívá tajemství ouza. Jedinečné aroma Jivaeri ouza a jeho bohatá sametová chuť vzniká při destilaci 14 pečlivě vybraných aromatických semen a bylin jako jsou anýz, muškátový oříšek, finokio a další. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Katsaros Distillery

 

Rodina Katsaros produkuje destiláty již od roku 1856. Už čtyři generace si předávají své zkušeností a tajemství tradiční výroby. Jedná se o nejstarší palírnu ouza v Řecku a tím pádem i na světě, protože právě zde se ouzo zrodilo! 

Katsaros vyrábí ouzo a tsipouro, tradiční, ryze řecké destiláty, které odráží řeckého ducha, pohostinnost a řecký životní styl.