Extra panenský olivový olej 250ml Philippos Greek Land

169 Kč 189 Kč Sleva 11 % 676 Kč / 1 l
Na cestě z Řecka

Greek Land je zastudena lisovaný extra panenský olivový olej získaný z čerstvě sklizených Koroneiki oliv. 

 

Kategorie: Olivový olej
druh oleje: extra panenský
velikost balení: 250 ml
? bezlepkové: ano
Položka byla vyprodána…

 

Extra panenský, za studena lisovaný z čerstvě sklizených Koroneiki oliv. Organoleptická charakteristika: senzorická analýza prokazuje velmi vyvážený a harmonický olej co se týče komponentů vůně, chuti a konzistence.

Použití:  ve studené i teplé kuchyni


Charakteristické znaky: profesionální šéfkuchaři zpozorovali, že konzistence umožní připravit lehce smažená a křupavá jídla. Výhody: všestrannost, výborný poměr mezi cenou a kvalitou. Greek Land je získáván lisováním vybraných oliv z různých regionů v Řecku. 

Kvalita tohoto extra panenského olivového oleje je zaručena, jelikož jsou  během výroby dodržena všechna kritéria nutná pro získání vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje:

  • syrové suroviny: kvalitní olivy vybrány s péčí a znalostí v různých regionech v Řecku
  • výběr: vybráno z nejlepších sklizní každý rok tak, aby byl získán produkt s harmonickou a trvalou chutí.
  • časování: olivy jsou sklízeny zralé, když plody a olej  v nich jsou stále ještě bohaté na vzácné a zdravé složky: polyphenoly, omega 3.... 
  • proces: bezprostřední, studené lisování, aby se zabránilo vzniku plísní
  • infrastruktura: lisování v moderních podnicích přizpůsobených současným hygienickým a bezpečnostním standardům za účelem zabránění vzniku defektů a redukce organoleptických a nutričních hodnot.
  • konzervace: olej je živý produkt, vystavení vzduchu a teplu působí na kvalitu oleje škodlivě. Zachování jeho přírodních vlastností vyžaduje okamžitý transfer do nerezových ocelových nádrží a udržování v konstantní teplotě bez kontaktu se vzduchem. 
  • rychlost a preciznost: v každé fázi, od sklizně oliv až po lahvování, proces je vždy respektován: produkt musí být permanentně kontrolován a chráněn. 
  • 100% přírodní: žádné konzervanty, žádné zlepšovače chutě, žádná chemie, žádné GMO.

Spokojenost a zdraví na vašem talíři:

Harmonická charakteristika extra panenského olivového oleje je striktně kontrolována a zachována v každé výrobní fázi, jedná se tedy o bezpečnou a prospěšnou potravinu. Konečně, s Greek Land si můžete spolehlivě odpočinout. Užívejte si vůni a chuť tohoto oleje a jeho výhody pro vaše zdraví. Olej byl vystaven výhradně přírodnímu výrobnímu procesu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Philippos Hellenic Goods 

Společnost byla založena v roce 2012 na Egině, malém a malebném ostrůvku v Saronickém zálivu. Leží jen 45 minut od Pyrea a má charakter tradičního řeckého ostrova, který si po staletí vybírali filozofové a umělci pro jeho atmosféru. Při rekonstrukci budov firmy PHILIPPOS HELLENIC GOODS bylo proto dbáno na to, aby esteticky zapadly do krajiny a ladily s barvami ostrova. 

 

Pan Philippe Poli přišel do Řecka ze švýcarského Lausanne, kde vyrostl, aby se připojil k rodinnému podnikání. O dvacet let později, poté co získal zkušenosti s řeckým trhem a obeznámil se s produkty, které řecká země nabízí, jeho pozornost se zaměřila více na bohatství řecké změně, která si zaslouží úctu.

 

Krok za krokem zajištění kvality

Produkce extra panenského olivového oleje používá ty nejlepší technologie za účelem dosažení nejvyšší možné kvality oleje. 

PHILIPPOS EXTRA VIRGIN Olive Oil je vybrán z nejlepších oblastí v Řecku, zvláště z Peloponésu a Kréty, protože jejich klimatické podmínky jsou optimální a země nejúrodnější, aby se zde mohly pěstovat ty nejlepší olivovníky. Philippe Poli a jeho team jsou ideální spojkou mezi farmáři a spotřebiteli olivového oleje. Aplikují své dlouholeté zkušenosti, aby zajistili, že finální produkt je zákazníkovi doručen v top kvalitě, s jeho nutričními hodnotami a nedotčenou chutí . 

Proto pečlivě ve firmě PHILIPPOS HELLENIC GOODS vyhodnocují klimatické podmínky, metody kultivace a extrakce olivového oleje. Uchovávají jej v nerezivějících nádržích při stálé teplotě zcela bez přístupu vzduchu, aby bylo zajištěno zachování všech přírodních živin.  Než se olej dostane do lahví, prochází chemickými a organoleptickými analýzami. Tato profesionální metoda zajišťuje, že byl vybrán ten nejvhodnější olej.  

Řecká tradice olivového oleje 

Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS podporuje lokální produkty, produkty horkého slunce, slaného mořského vánku, bohaté půdy, na které pracovaly poctivé ruce.  Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS chce přispět k návratu řeckých venkovských tradic. 

Doručit top kvalitu zákazníkovi je MISE společnosti PHILIPPOS HELLENIC GOODS. Z každoroční produkce je vybráno jen to nejlepší a zpracováno pod pečlivým dohledem, s respektem k tradičním metodám a uskladněno v optimálních podmínkách., v prostředí, kde všichni věří, že kvalita je výsledkem toho, když milujeme co děláme.