Extra panenský olivový olej Vasilissa 0,5l Stayia farm

249 Kč 279 Kč Sleva 11 % 498 Kč / 1 l
Vyprodáno

Extra panenský olivový olej s velmi nízkou kyselostí do 0,3% a lahodnou olivovou chutí.

Kategorie: Olivový olej
druh oleje: extra panenský
velikost balení: 0,5 l
? bezlepkové: ano
Položka byla vyprodána…

Farma Stayia ma více jak 50 leté zkušennosti při listování oleje a moderní vybavení umožňuje vylisovat a zabalit olej podle nejpřísnějších pravidel. Oceňovaný olej je za studena listovaný ve velmi krátké době po sběru oliv a má výjimečně nízkou kyselost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stayia_farm_ownersStayia farm je malá rodinná bio farma ležící na řeckém ostrově Evia. Cílem majitelů je produkovat zdravé BIO produkty bez používání jakýchkoliv herbicidů, pesticidů, fungicidů, insekticidů atp. Chtějí své rostliny a půdu udržet stoprocentně BIO, tak jak to příroda zamýšlela.

Společnost vznikla v roce 2012, ale jejich zkušenosti vycházejí z tradice předchozí generace, která na Evii pracovala již od padesátých let minulého století. Tým Stayia farmy jsou zkušení včelaři, kteří pracují v souladu s přírodou a jejich včelami. Vynikající medy mají velmi výrazné chutě a všechny jejich produkty jsou certifikovány prestižní agenturou BioHellas podle nejnáročnějších požadavků pro BIO produkty. Farma produkuje také skvělý extra panenský olivový olej s maximální kyselostí 0,3%.

Vyzkoušejte jejich produkty i Vy a ochutnejte rozdíl v kvalitě z malého ráje na ostrově Evia.