POZOR: před prodejnou je rozkopaná ulice, ale můžete zajet po Novodvorské na konec slepé ulice a zastavit kousek od prodejny. MÁME OTEVŘENO.

Esenciální olej Eukalyptus 5ml BioAroma

149 Kč 298 Kč / 10 ml
Jsem na cestě z Řecka

100% přírodní éterický olej Eukalyptus je vhodný při infekci dýchacích cest, při nachlazení a jako dezinfekční olej.

Kategorie: Tělo
Položka byla vyprodána…

 

Inhalace při nachlazení: Eukalyptus je nejoblíbenější esenciální olej při nachlazení. Stačí přidat několik kapek do vody v aromalampě a váš ucpaný nos se uvolní. Pokud je nachlazení už v pokročilejším stádiu můžete posílit účinek přidáním 3 kapek  mátového a 3 kapek tymiánového esenciálního oleje.

Ekologický čistič: Eukalyptový olej můžete vzhledem k jeho antiseptickým a dezinfekčním vlastnostem použít jako čistící dezinfekční prostředek. Je to jednoduché - přidejte 30 kapek eukalyptového éterického oleje do 5 litrů vody a použijte k úklidu. 

 

Eterické oleje jsou extrahované ve výrobně BioAroma na Krétě, a to metodou destilace pomocí páry s co nejnižší teplotou. Tyto oleje obsahují esenci dané rostliny, působí na emoce, psychiku, mají vliv na tělesné funkce. Při vhodně zvolené kombinaci esenciálních olejů pomáhají v boji proti nemocem, posilují imunitu a působí preventivně. Éterické oleje BioAroma jsou vyráběny z bylin a rostlin v BIO kvalitě, které jsou pěstovány místními farmáři vysoko v krétských horách.

Éterické oleje nepoužívejte nikdy neředěné na kůži. Pokud máte citlivou pokožku, proveďte nejdříve test snášenlivosti. Skladujte z dosahu dětí a zabraňte kontaktu s očima. Použití éterických olejů nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám bez porady s odborníkem.

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a chraňte před dětmi.

100% přírodní ingredience, zcela bez chemických přísad. 

Nebylo testováno na zvířatech.

Ruční výroba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BioAroma přírodní kosmetika: z  minulosti do současnosti... a z pole do vašeho domova.

BioAroma vyrábí s respektem k přírodě, tradicím a s láskou 100% přírodní kosmetiku z rostlin vypěstovaných na ostrově Kréta. Pro ruční výrobu přírodní kosmetiky BioAroma jsou používány výhradně byliny a esenciální oleje, které destiluje přímo společnost BioAroma. Tyto bylinky pěstují místní farmáři v krétských horách, a to v BIO kvalitě, bez použití chemikálií, s ohledem na životní prostředí. Kvalitu esenciálních olejů společnosti BioAroma potvrzuje certifikát Bio Hellas. Úrodná krétská půda obsahuje mnoho živin, minerálů a vitamínů a byliny vypěstovány v ohleduplném BIO zemědělství si je díky šetrné destilaci zachovávají ve vysoké míře. BioAroma využívá pří výrobě své přírodní kosmetiky olivový olej, včelí vosk, šalvěj, diktamos, měsíček lékařský, levanduli, jasmín... a celou řadu dalších místních bylinek.

Majitelé společnosti BioAroma se při výrobě své přírodní kosmetiky inspirovali starověkými recepty z dob mínojské civilizace. Ty byly nalezeny při archeologických pracích na Krétě. O Mínojcích je známo, že byli výbornými obchodníky a kromě olivového oleje a koření vyváželi na evropskou pevninu i dále do Orientu také kosmetiku z místních bylin a olivového oleje. Údajně jejich kosmetiku používala i sama královna Kleopatra. 

BIO přírodní produkty společnosti BioAroma obsahují 100% přírodní ingredience, jsou zcela bez konzervantů a jiných chemických složek. Také nebyly testovány na zvířatech.

Kosmetika však neobsahuje ani vodu. Proč? Voda totiž jako základ života přeje množení různých bakterií a mikroorganismů. Pokud je pak voda obsažena v kosmetice, je třeba této vlastnosti zabránit a proto jsou do kosmetiky přidávány schválené konzervační látky.. kosmetika BioAroma neobsahuje ani vodu, ani konzervanty. Jejím základem jsou přírodní oleje, mnohé z nich v BIO kvalitě, dále včelí vosk a bambucké máslo. Ty jsou namíchány v takovém poměru, aby složení vyhovovalo nárokům daného typu pleti. Do tohoto základu jsou pak přidávány BIO esenciální oleje a bylinné výtažky.  

 

Další skvělá 100% přírodní BIO kosmetika z Kréty BIOselect skladem!