Esenciální olej Tea tree 5ml BioAroma

179 Kč 358 Kč / 10 ml
Vyprodáno

100% přírodní Tea tree (čajovníkový) olej olej je známý pomocník v boji proti mnoha neduhům a nemocem.

Kategorie: Tělo
Položka byla vyprodána…

 

Čajovníkový olej má velmi široké využití. Pro dezinfekci ústní dutiny si jej nakapejte do vody, výborný je na kloktání při bolestech v krku, protože je antibiotický a antibakteriální. Velmi pomáhá v boji s akné, které dokáže hezky zahojit. Při kašli stačí pár kapek na hrudník a brzy pocítíte úlevu. 

 

Tea tree olej je také velkým pomocníkem v boji proti lupům a vypadávajícím vlasům. Působí antisepticky, je stimulující pro hormonální soustavu, pomáhá se lépe vypotit, když cítíme, že na nás „něco leze“. Maminky jej také rády používají pro své děti jako prevenci proti vším.

V aromalampě čajovníkový olej nejlépe ladí s gerániem, palisandrem, levandulí, myrhou, citronem, tymiánem, rozmarýnem či tymiánem, ale také se skořicí a hřebíčkem. (Velmi opatrná manipulace, dodržování 0,5% ředění. Nejlépe kapka do směsi v aromalampě.) 

Eterické oleje jsou extrahované ve výrobně BioAroma na Krétě, a to metodou destilace pomocí páry s co nejnižší teplotou. Tyto oleje obsahují esenci dané rostliny, působí na emoce, psychiku, mají vliv na tělesné funkce. Při vhodně zvolené kombinaci esenciálních olejů pomáhají v boji proti nemocem, posilují imunitu a působí preventivně. Éterické oleje BioAroma jsou vyráběny z bylin a rostlin v BIO kvalitě, které jsou pěstovány místními farmáři vysoko v krétských horách.

Pokud máte citlivou pokožku, proveďte nejdříve test snášenlivosti. Skladujte z dosahu dětí a zabraňte kontaktu s očima. Použití éterických olejů nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám bez porady s odborníkem.

Tea tree olej můžete používat na kůži i neředěný.

Chraňte oči a chraňte před dětmi.

100% přírodní ingredience, zcela bez chemických přísad. 

Nebylo testováno na zvířatech.

Ruční výroba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

BioAroma přírodní kosmetika: z  minulosti do současnosti... a z pole do vašeho domova.

BioAroma vyrábí s respektem k přírodě, tradicím a s láskou 100% přírodní kosmetiku z rostlin vypěstovaných na ostrově Kréta. Pro ruční výrobu přírodní kosmetiky BioAroma jsou používány výhradně byliny a esenciální oleje, které destiluje přímo společnost BioAroma. Tyto bylinky pěstují místní farmáři v krétských horách, a to v BIO kvalitě, bez použití chemikálií, s ohledem na životní prostředí. Kvalitu esenciálních olejů společnosti BioAroma potvrzuje certifikát Bio Hellas. Úrodná krétská půda obsahuje mnoho živin, minerálů a vitamínů a byliny vypěstovány v ohleduplném BIO zemědělství si je díky šetrné destilaci zachovávají ve vysoké míře. BioAroma využívá pří výrobě své přírodní kosmetiky olivový olej, včelí vosk, šalvěj, diktamos, měsíček lékařský, levanduli, jasmín... a celou řadu dalších místních bylinek.

Majitelé společnosti BioAroma se při výrobě své přírodní kosmetiky inspirovali starověkými recepty z dob mínojské civilizace. Ty byly nalezeny při archeologických pracích na Krétě. O Mínojcích je známo, že byli výbornými obchodníky a kromě olivového oleje a koření vyváželi na evropskou pevninu i dále do Orientu také kosmetiku z místních bylin a olivového oleje. Údajně jejich kosmetiku používala i sama královna Kleopatra. 

BIO přírodní produkty společnosti BioAroma obsahují 100% přírodní ingredience, jsou zcela bez konzervantů a jiných chemických složek. Také nebyly testovány na zvířatech.

Kosmetika však neobsahuje ani vodu. Proč? Voda totiž jako základ života přeje množení různých bakterií a mikroorganismů. Pokud je pak voda obsažena v kosmetice, je třeba této vlastnosti zabránit a proto jsou do kosmetiky přidávány schválené konzervační látky.. kosmetika BioAroma neobsahuje ani vodu, ani konzervanty. Jejím základem jsou přírodní oleje, mnohé z nich v BIO kvalitě, dále včelí vosk a bambucké máslo. Ty jsou namíchány v takovém poměru, aby složení vyhovovalo nárokům daného typu pleti. Do tohoto základu jsou pak přidávány BIO esenciální oleje a bylinné výtažky.  

 

Další skvělá 100% přírodní BIO kosmetika z Kréty BIOselect skladem!