Akce
Kód: 1839 |

Luštěninové mini suchary ze Sfakie 190g NTOUROUNTOUS

89 Kč 129 Kč Sleva 31 % 46,84 Kč / 100 g
Skladem (> 3 ks)

Krétské ručně vyrobené mini suchary ze Sfakie jsou fantastické! Podle receptu babičky Anny ze Samarie na jihu Kréty jsou vyrobené z pohankové mouky, mouky z čočky a favy a jsou plné vlákniny. Přidejte je jen tak po krétském způsobu na řecký salát nebo je křoupejte s melitzanosalatou nebo tzatziki.

 

Složení: pohanková mouka 26%, pšeničná mouka, mouka z čočky 7%, mouka z favy 3%, kvásek (pšeničná mouka, voda) olivový olej, droždí, sůl, voda.

Balení 190g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HistorieNtourountous_bakery1

Babička Anna, která pocházela ze Samarie, se provdala do Sfakie na Krétě a přinesla s sebou všechny rodinné recepty, které později předala svým dcerám a svým snachám. Později všechna tato tajemství byla předána jejich dětem - zakladatelům pekárny. 

Vzpomínky na dětství majitelů pekárny jsou doprovázeny vůněmi a chutěmi, které jim uvízli v paměti. Díky tomu dnes mohou prezentovat kus krétské tradice, tradice ze Sfakie. Babička vždy říkala: "Když chcete, děti, dělat něco dobře, dělejte to rukama..." A tak zakladatelé pekárny následovali její radu a vybírají prosté a kvalitní suroviny a vyrábějí pro vás ručně tradiční pečivo bez konzervantů. Jejich vizí je vytvářet ryzí chutě Sfakie. 

Ntourountous Bakery

Ntourountous_bakery_bitesJedná se o ryze řecké rodinné podnikání. Láska k vaření a zkušenosti předků byly motivací ke sdílení všech úžasných a nutričně bohatých kreací.  Vizí pekárny je vytvářet kvalitní, chutné a zdravé produkty s původní chutí. A protože se zájem o produkty pekárny velmi zvýšil, dnes jsou distribuovány po celém Řecku, ale pekárna se stále drží svých tradic a podnikání zůstává v rukou rodiny Ntourountous.

 Ntourountous_bakery