Červené víno BIO Limnos 750ml

329 Kč 439 Kč Sleva 25 % 438,67 Kč / 1 l
Vyprodáno
 

Příjemná a delikátní chuť BIO červeného vína s aroma a chutí čerstvého červeného ovoce.

 

Kategorie: Víno
barva vína: červené
druh vína: bio
? typ vína: suché
velikost lahve: 750 ml
? bezlepkové: ano
Položka byla vyprodána…

Unikátní víno z regionu Limnia Ampelos, Aristotelova oblíbená odrůda vína, která prospívá ve vulkanické půdě na ostrově Limnos od starověku až do dnešních dní.

Servírujte při teplotě 15-17 ° C. Ideálně doprovází delikátní sýry, stejně jako lehké pokrmy z masa.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost začala působit v roce 2002 se záměrem vyrábět limitované množství vysoce kvalitních BIO vín.  Založili ji Giannis Savvouglu, který měl více než 20tiletou zkušenost s výrobou vín na ostrově Limnos a Pantelis Tsivolas, který přispěl svými znalostmi ekonomie a marketingu. Filosofií společnosti je primárně zaměření na skvělý Muškát z Alexandrie a výrobu nejen suchých aromatických vín, ale i vynikajících vín sladkých a dalších produktů v limitovaném počtu. 

Savvoglou-Tsivolas obhospodařují 20 hektarů vinic, které jsou v regionech Agios Dimitrios, Kaspaka, Sardes, Dafni, Plaka a Kontopoulio. Kultivují primárně odrůdy Muškát z Alexandrie, Limnio,  Cabernet Sauvignon a Fokiano.

Ultra moderní vinařství se nachází v Myrině v oblasti Mavrabela na ostrově Limnos a při vaší dovolené jej můžete přes týden mezi 11 a 14 hodinou navštívit, o víkendu dle dohody.