Avoel

Webová stránka značky: Avoel

Již v roce 1971 se rodina Lerakis rozhodla založit jeden z prvních avokádových sadů na Krétě v západní časti u města Chania. Mírné subtropické klima a krétská půda charakteristická pro oblast Chanie byla důležitá pro rozvoj pěstování avokáda. Roční úroda avokáda je nyní více jak pět tun a prody jsou využívané jako hlavní surovina pro výrobky Avoel.

 

cretan avocado

A proč používat produkty s avokádem?

- jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které redukují špatný cholesterol a pomáhají zvyšovat ten špatný.
- obsahují kyselinu olejovou, lutein a tocopheroly, které tlumí růst rakovinových buněk a prostaty. Poskytují ochranu proti rakovině prsu a pomáhají před poškozením oční sítnice a působí proti šedému zákalu.
- má vysoký obsah draslíku kyseliny listové, chrání proti kardiovaskulárním chorobám a napomáhá lepšímu krevnímu tlaku.
- obsahuje 18 esenciáních aminokyselin a je bohaté na vlákninu.
- přírodní antioxidanty zpomalují stárnutí a vitamín B pomáhá redukovat stres.
- kombinace živin obsažených v avokádu má silné protizánětlivé účinky. Vitamíny C, E, karotenoidy, selen, zinek, fytosteroly a omega-3 mastné kyseliny objevené v avokadu pomáhají předcházet a léčit záněty osteoartrózy a revmatické artritidy. 
- díky dobrým nenasyceným tukům pomáhá regulovat hladinu triglyceridu a v prevenci proti diabetes.
- výrobky z avokádem jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny, které pomáhají regulovat tělesnou hmotnost, metabolismus, hormonální rovnováhu, kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

 
AVOEL dresing z kretskeho avokada GreekMarket
Chlazené
Dresink z krétského avokáda 200ml AVOEL
109 Kč
99 Kč
(–9 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte dresink z krétského avokáda vyrobený pouze z dužiny čerstvého avokáda, kvalitního oleje a bylinek bez konzervantů. A je bezlepkový. Je skvělý na listové saláty, výborně ladí k lososovi. Hodí se na grilovanou zeleninu, k tuňákovi, k vajíčkům nebo i sýrům.    

Vyprodáno 
0321
AVOEL omacka z kretskeho avokada GreekMarket
Chlazené
Omáčka z krétského avokáda 200ml AVOEL
109 Kč
99 Kč
(–9 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte omáčku z krétského avokáda vyrobenou pouze z dužiny čerstvého avokáda, kvalitního oleje a citrónové šťávy bez konzervantů. Je bezlepková. Je skvělá na těstoviny, do sendvičů nebo ke kuřecímu masu. Použít ji můžete i k zelenině nebo mořským plodům, třeba ke krevetám.   

Vyprodáno 
0320
AVOEL pikantni dip quacamole z kretskeho avokada GreekMarket
Chlazené
Pikantní dip guacamole z krétského avokáda 200ml AVOEL
109 Kč
99 Kč
(–9 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte skvělou verzi mediteránského quacamole. Lehce pikantní dip je  vyroben pouze z produktů vypěstovaných na Krétě, neobsahuje mléčné přísady. Výborně se hodí do sendvičů, pečenému roastbeefu nebo třeba jen k nachos a pivu.  

Vyprodáno 
0322
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem