Avoel

Webová stránka značky: Avoel

Již v roce 1971 se rodina Lerakis rozhodla založit jeden z prvních avokádových sadů na Krétě v západní časti u města Chania. Mírné subtropické klima a krétská půda charakteristická pro oblast Chanie byla důležitá pro rozvoj pěstování avokáda. Roční úroda avokáda je nyní více jak pět tun a prody jsou využívané jako hlavní surovina pro výrobky Avoel.

 

cretan avocado

A proč používat produkty s avokádem?

- jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které redukují špatný cholesterol a pomáhají zvyšovat ten špatný.
- obsahují kyselinu olejovou, lutein a tocopheroly, které tlumí růst rakovinových buněk a prostaty. Poskytují ochranu proti rakovině prsu a pomáhají před poškozením oční sítnice a působí proti šedému zákalu.
- má vysoký obsah draslíku kyseliny listové, chrání proti kardiovaskulárním chorobám a napomáhá lepšímu krevnímu tlaku.
- obsahuje 18 esenciáních aminokyselin a je bohaté na vlákninu.
- přírodní antioxidanty zpomalují stárnutí a vitamín B pomáhá redukovat stres.
- kombinace živin obsažených v avokádu má silné protizánětlivé účinky. Vitamíny C, E, karotenoidy, selen, zinek, fytosteroly a omega-3 mastné kyseliny objevené v avokadu pomáhají předcházet a léčit záněty osteoartrózy a revmatické artritidy. 
- díky dobrým nenasyceným tukům pomáhá regulovat hladinu triglyceridu a v prevenci proti diabetes.
- výrobky z avokádem jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny, které pomáhají regulovat tělesnou hmotnost, metabolismus, hormonální rovnováhu, kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

 
Pomazanka z kretskeho avokada s citronem a bylinkami Avoel Greek Market
Akce
149 Kč
79 Kč
(–47 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte pomazánku z krétského avokada s bylinkami a citrónem. Skvěle se hodí ke krevetám a rybám, pečenému masu, ale i do sendvičů nebo salátů. 

Vyprodáno 
Guacamole z kretskeho avokada Avoel Greek Market
Akce
149 Kč
89 Kč
(–40 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte středomořskou variantu oblíbeného quacamole z krétského avokada. Skvěle se hodí jako dip k chipsům a pivu, krájené zelenině nebo jako pomazánka na sendviče a bagety.   

Vyprodáno 
Pomazanka z kretskeho avokada se syrem feta a olivami Avoel Greek Market
Akce
149 Kč
89 Kč
(–40 %)

Řecký ostrov Kréta je vyhlášený kvalitním avokádem a pěstuje se zde 8 druhů. Vyzkoušejte pomazánku z krétského avokada s tradičním řeckým sýrem feta, olivami a vinným octem. Skvěle se k pečenému masu, jako dip s chipsy a pivem, ke klobáskám nebo do sendviče.

Skladem  (1 ks)
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem