NUTS ´N NUTS

Nuts 'n nuts logo

Vše začalo lákavou vůní v troubě čerstvě upražených pistácií o svátcích.  Praskání pistáciových skořápek a syté barvy jader. 

NUTS 'N NUTS nabízí v Řecku a zahraničí prémiovou kvalitu pistácií od října 2004. Cílem společnosti je propagovat řecké sušené plody v řecké i světové gastronomii. Společnost na trhu prezentuje celou škálu produktů: syrové a pražené  pistácie solené himalájskou solí nebo pistácie pražené s čerstvou citrónovou šťávou. NUTS ´N NUTS také nabízí černý rybíz z Korinthu a mixy oříšků. Výrobky NUTS ´N NUTS zvítězily v soutěži British Great Taste Awards.

NUTS ´N NUTS pokračuje v rodinné tradici založené na pevných vztazích.  S respektem k tradicím a zaměřením na kvalitu přináší originální nápady a přidává estetickou a gastronomickou hodnotu svým produktům.  Pro společnost je také důležitý respekt k přírodě a životnímu prostředí. 

Veškeré ořechy a ovoce jsou ručně sklízeny a manipulovány, aby byla zachována jejich skvělá kvalita a chuť. Vybírány jsou pouze nejkvalitnější pistácie, s čistou a otevřenou skořápkou, sytě zelenými jádry a sladkou chutí. 

Produkty NUTS ´N NUTS mohou být konzumovány samostatně nebo v kombinaci s jinými sušenými plody jako zdravá svačinka nebo mohou být použity při přípravě salátů a omáček, či jako doplněk k jogurtům a cereáliím k snídani. 

 

About us - Nuts 'N Nuts Pistachio

Žádné produkty značky NUTS ´N NUTS nebyly nalezeny...