Philippos Hellenic Goods

Philippos Hellenic Goods 

Společnost byla založena v roce 2012 na Egině, malém a malebném ostrůvku v Saronickém zálivu. Leží jen 45 minut od Pyrea a má charakter tradičního řeckého ostrova, který si po staletí vybírali filozofové a umělci pro jeho atmosféru. Při rekonstrukci budov firmy PHILIPPOS HELLENIC GOODS bylo proto dbáno na to, aby esteticky zapadly do krajiny a ladily s barvami ostrova. 

 

Pan Philippe Poli přišel do Řecka ze švýcarského Lausanne, kde vyrostl, aby se připojil k rodinnému podnikání. O dvacet let později, poté co získal zkušenosti s řeckým trhem a obeznámil se s produkty, které řecká země nabízí, jeho pozornost se zaměřila více na bohatství řecké změně, která si zaslouží úctu.

 

Krok za krokem zajištění kvality

Produkce extra panenského olivového oleje používá ty nejlepší technologie za účelem dosažení nejvyšší možné kvality oleje. 

PHILIPPOS EXTRA VIRGIN Olive Oil je vybrán z nejlepších oblastí v Řecku, zvláště z Peloponésu a Kréty, protože jejich klimatické podmínky jsou optimální a země nejúrodnější, aby se zde mohly pěstovat ty nejlepší olivovníky. Philippe Poli a jeho team jsou ideální spojkou mezi farmáři a spotřebiteli olivového oleje. Aplikují své dlouholeté zkušenosti, aby zajistili, že finální produkt je zákazníkovi doručen v top kvalitě, s jeho nutričními hodnotami a nedotčenou chutí . 

Proto pečlivě ve firmě PHILIPPOS HELLENIC GOODS vyhodnocují klimatické podmínky, metody kultivace a extrakce olivového oleje. Uchovávají jej v nerezivějících nádržích při stálé teplotě zcela bez přístupu vzduchu, aby bylo zajištěno zachování všech přírodních živin.  Než se olej dostane do lahví, prochází chemickými a organoleptickými analýzami. Tato profesionální metoda zajišťuje, že byl vybrán ten nejvhodnější olej.  

Řecká tradice olivového oleje 

Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS podporuje lokální produkty, produkty horkého slunce, slaného mořského vánku, bohaté půdy, na které pracovaly poctivé ruce.  Společnost PHILIPPOS HELLENIC GOODS chce přispět k návratu řeckých venkovských tradic. 

Doručit top kvalitu zákazníkovi je MISE společnosti PHILIPPOS HELLENIC GOODS. Z každoroční produkce je vybráno jen to nejlepší a zpracováno pod pečlivým dohledem, s respektem k tradičním metodám a uskladněno v optimálních podmínkách., v prostředí, kde všichni věří, že kvalita je výsledkem toho, když milujeme co děláme.

 

Žádné produkty značky Philippos Hellenic Goods nebyly nalezeny...