Skvělá vína z vinařství LANTIDES

Lantides winery   Máte rádi víno? Ochutnejte jedno ze skvělých řeckých vín vinařství LANTIDES z řeckého Peloponésu. Aktuálně máme skladem šest vín z nabídky vinařství Lantides a všechna jsou skvělá! 
 ERGO - Sauvignon Blanc

Decanter_2017

Olymp-Wine-Bronze-2017

  Čerstvou novinkou roku 2017 je bílé suché víno ÉRGO SAUVIGNON BLANC, které nejen úžasně voní exotickým ovocem, ale také skvěle chutná. Loňský ročník tohoto vína získal bronzovou medaili v souteži vín Olymp awards 2017.
 Anosis λευκό - Μοσχοφίλερο Decanter_2017   Dále v naší nabídce najdete oblíbené suché bílé víno ANOSIS MOSCHOFILERO za skvělou cenu, jeho krásná květinová vůně a příjemně kyselkavá chuť zaujme všechny milovníky suchých bílých vín.
 Μικρή Κιβωτός λευκό - Μαλαγουζιά & Ασύρτικο medalla-decanter-2015   Dalším skvělým bílým suchým vínem je LITTLE ARK, které získalo bronzovou medaili na světové soutěži vín Decanter 2015. Má vůni a chuť zralého tropického ovoce a skvěle se pije k rybím pokrmům či jen tak v příjemné společnosti s hrstkou oliv a kousky voňavého sýra.
Μικρή Κιβωτός ερυθρό - Ξινόμαυρο & Αγιωργίτικο     Výběr z červených vín vinařství LANTIDES je snad ještě lákavější. Začínáme suchým červeným vínem LITTLE ARK, které zrálo dvanáct měsíců v dubových sudech a kromě skvělé vůně má také lahodnou a sametovou ovocitou chuť po ostružinách a švestkách.
Έργο Νεμέα ερυθρό - Αγιωργίτικο

DWWA-SILVER-2015

Olymp-Wine-Bronze-2017

  Výborné je taktéž červené suché víno ÉRGO NEMEA, které zrálo v dubových sudech celých 14 měsíců a získalo hned několik mezinárodních ocenění, jako byla stříbrná medaile na světové souteží vín Decanter 2015 a bronzovou medaili Olymp awards 2017.
Αέναον ερυθρό - Merlot

Olymp-Wine-Gold-2017

medalla-decanter-2015

Coucours Bruxelles

  Špičku mezi červenými víny vinařství LANTIDES pak zaujímá vynikající suché červené víno AENAON MERLOT, které díky pobytu po dobu 14 měsíců v dubových sudech získalo sametovou chuť a je vhodné k archivaci po dobu 8-12 let. Navíc získalo dokonce dvě zlaté medaile na soutěži Olymp awards 2017 a na Concours Mondial v Brusselu a bronzovou příčku získalo také na světové souteži vín Decanter 2015.
Přijďte ochutnat tato skvělá vína LANTIDES z Peloponésu a určitě najdete to, které bude lahodit Vaší chuti.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení