Nové produkty od BioAroma

Před časem jsme zařadili do naší nabídky 100% přírodní kosmetiku z Kréty BioAroma a sklízíme od vás jen samou chválu. Oblíbená je nejen kosmetika proti vráskám nebo na akné. Maminky se naučily používat produkty BioAroma také pro svá miminka. Balzám na rty s pomerančem, skořičí a vanilkou (mňam!) je teď v zimě neustále téměř vyprodaný. A vrací se k nám i spokojení pánové :-)

Proto jsme se rozhodli rozšířit sortiment BioAromy také o úžasné produkty na vlasy. Právě v zimě potřebují naše vlasy větší péči, mnohým z nás se vysušují konečky nebo vlasům dáváme zabrat při plavání v bazénu. Vyzkoušejte následující produkty, vaše vlasy budou sametově hebké, hydratované a budou zářit zdravím.

PŘÍRODNÍ ŠAMPON PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ - Přírodní šampon na vlasy s labdanem a diktamem, růžovou vodou, aloe vera a olivovým olejem. Vaše vlasy budou hebké a vonící po růžích! 

HAIR ELIXÍR OLEJ NA KONEČKY VLASŮ  - 100% přírodní olej na vlasy, který vyživí a zacelí vaše vysušené konečky vlasů. Vlasy budou hladké a zářivě lesklé.

ARGANOVÝ OLEJ – přírodní zázrak nejen na suché a roztřepené konečky vlasů (navíc jej můžete použít i na pleť v boji proti vráskám!)

Přijďte si vybrat, rádi vám poradíme. Kosmetika BioAroma je samozřejmě k zakoupení nejen v naší prodejně, ale také v e-shopu. V prodejně si můžete zboží vyzkoušet, přivonět, a nebo si dát skvělou kávu či něco na zub :-)

Těším se na vás,

Štěpánka, Greek Market.

 

bioaroma_sampon