100% přírodní kosmetika BioAroma v Greek Marketu

Mám pro vás novinku, ze které mám zvláště velkou radost.

Ode dneška u nás zakoupíte 100% přírodní kosmetiku BioAroma z Kréty.

Chcete mít zdravou, hebkou a vyživenou pleť? Mladistvou pleť bez vrásek? Ruce jemné jako řecká Bohyně? A sametově hebké vlasy? Potřebujete na zimu pro léčbu viróz eukalyptový nebo čajovníkový olej, nebo přírodní prsní balzám, který vám uleví od rýmy a kašle? Chcete se konečně zbavit ekzému či atopické pleti? A u toho mít dobrý pocit, že používáte přírodní kosmetiku zcela bez chemie? Vyzkoušejte BioAroma!

NYNÍ PRO VÁS PŘI ZAKOUPENÍ PRODUKTŮ BIOAROMA V CENĚ NAD 699,- Kč ZDARMA VOŇAVÝ DÁREK :-)

ručně vyrobené olivové mýdlo s růží či mátou nebo přírodní balzám na rty s pomerančem, skořicí a vanilkou.

Krétská rodinná firma BioAroma vyrábí s respektem k přírodě, tradicím a s láskou 100% přírodní kosmetiku z rostlin vypěstovaných na ostrově Kréta. Tyto bylinky pěstují místní farmáři v krétských horách, a to v BIO kvalitě, bez použití chemikálií. Krétská půda obsahuje mnoho živin, minerálů a vitamínů a byliny vypěstovány v ohleduplném BIO zemědělství si je díky šetrné destilaci zachovávají ve vysoké míře. BioAroma využívá pří výrobě své přírodní kosmetiky olivový olej, včelí vosk, šalvěj, diktamos, měsíček lékařský, levanduli, jasmín, růži.. a celou řadu dalších místních bylinek. Přijďte si přivonět a vyzkoušet.

Majitelé společnosti BioAroma se při výrobě své přírodní kosmetiky inspirovali starověkými recepty z dob mínojské civilizace. Ty byly nalezeny při archeologických pracích na Krétě. O Mínojcích je známo, že byli výbornými obchodníky a kromě olivového oleje a koření vyváželi na evropskou pevninu i dále do Orientu také kosmetiku z místních bylin a olivového oleje. Údajně jejich kosmetiku používala i sama královna Kleopatra! 

BIO přírodní produkty společnosti BioAroma obsahují 100% přírodní ingredience, jsou zcela bez konzervantů a jiných chemických složek. Také nebyly testovány na zvířatech.

Kosmetika však neobsahuje ani vodu. Proč? Voda totiž jako základ života přeje množení různých bakterií a mikroorganismů. Pokud je pak voda obsažena v kosmetice, je třeba této vlastnosti zabránit a proto jsou do kosmetiky přidávány schválené konzervanční látky. Kosmetika BioAroma však neobsahuje ani vodu, ani  konzervanty. Jejím základem jsou přírodní oleje, mnohé z nich v BIO kvalitě, dále včelí vosk a bambucké máslo. Ty jsou namíchány v takovém poměru, aby složení vyhovovalo nárokům daného typu pleti. Do tohoto základu jsou pak přidávány BIO esenciální oleje a bylinné výtažky.  

Přijďte si vybrat, rádi vám poradíme. Kosmetika BioAroma je samozřejmě k zakoupení nejen v e-shopu, ale také na naší prodejně.

Těším se na vás,

Štěpánka, Greek Market.