Tymiánový med s 24 karátovým jedlým zlatem

Stayia_thyme_goldMed je často nazýván tekutým zlatem. Včelaři z farmy Stayia přidali do svého nejlepšího tymiánového medu třpytivé kousky jedlého 24 karátového zlata. Výsledný med je hromující pro oči a vznešený pro jazyk.

Nejlepší řecký med pochází z květů tymiánu. Tymiánový med je druh medu sbíraný z tymiánových květů. Už Hippokratés z Kosu vyzdvihoval nutriční a terapeutickou hodnotu medu a užíval ho nejen jako potravu, ale také jako lék. Divoký tymián roste po celém Řecku, které je známé aromatickým tymiánovým medem s bohatým aroma a léčivými vlastnostmi. Tento med má tmavě zlatavou jantarovou barvu, typickou luxusní a rafinovanou vůni. Původ tymiánového medu je ve Středomoří, kde rostliny rostou v suchém slunném klimatu a využívá ideální kombinaci pro výrobu čistého organického medu. Intenzivní bylinná a květinová vůně je populární nejen v Řecku, ale díky úžasné chuti a mnoha pozitivním účinkům na zdraví získává celosvětovou popularitu.

Tymiánový med z farmy Stayia jde ještě o krok dále a aby přívlastek tekuté zlato často dávaný medu byl naplněn, vytvořili smícháním organického tymiánového medu s jedlými plátky 24 karátového zlata dokonalou kombinaci pro vaše chuťové pohárky.

Stayia_thyme_gold_insideNabízí skutečně čistou chuť - nejčistší řecký tymiánový med se zlatými plátky nejvyšší čistoty jako nejvyšší příčku luxusu.

Podle starých alchymistických znalostí mělo zlato zvláštní sílu, která přispívala k dlouhověkosti. Během historie bylo zlato uznáno jako luxusní zboží. Historici dlouho tvrdili, že Kleopatra používala čísté zlato jako nástroj k udržení mladistvé pokožky tím, že spala ve zlaté masce každou noc. Ve starém Římě byly zlaté masky požívány k léčbě různých kožních problémů. Ve starověké čínské medicíně bylo zlato klíčem k mládí, protože královna dynastie Čching denně užívala zlatý masážní váleček. Egypťané věřili, že léčivá síla zlata mohla vyléčit všechny fyzické, duševní i duchovní potíže. Aplikace sloučenín zlata na léčbu je nazávána chrysoterapie. Alchymisté v 15. století považovali zlato za vhodný lék na většinu nemocí a připravili s ním mnoho látek. 

Tymiánový med je proslulý léčivými vlastnostmi, protože má antibakteriální a antifungální vlastnosti a je to první volba pokud jde o přírodní lék pro mnoho lidí. Ale i když je tymiánový med sám o sobě velmi prospěšný, pokud jde o přírodní způsoby podpory hojení a prevence nemocí, existuje způsob, jak udělat tymiánový med ještě silnějším a účinnějším - v kombinaci se zlatem. Ano, čisté zlaté plátky, které jsou jedlé, mohou být zamíchány do tymiánovém medu, a to nejen proto, aby vytvořily vizuálně ohromující med, který se díky zlatu třpytí, ale aby zvýšil léčebné vlastnosti medu tím, že je kombinuje s jedním z drahých kovů. Pokud se chcete nechat hýčkat a užívat si luxusního ošetření pokožky, můžete použít tymiánový med se zlatými plátky - med i zlato mají pozitivní účinky na pokožku. 

Ano, není to úplně běžný dárek. Ale občas si můžete dopřát :-)

Stayia_thyme_gold_box

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení