Řecká a italská zmrzlina v Greek Marketu

Pagoto_recka_jogurtova

JARO JE TADY!

A s ním opět do Greek Marketu dorazila neodolatelná zmrzlina! Pořádná porce smetanové nebo ovocné zmrzliny vám zvednenáladu. Naše PAGOTO, což v řečtině znamená zmrzlina, je navíc fakt skvělá! Naučte své dítě větu "MAMÁ, THELO PAGOTO!", tedy "MAMI, JÁ CHCI ZMRZLINU!" a zastavte se u nás, každý mrňous u nás dostane ochutnat opravdu skvělé PAGOTO zdarma :-)

SMETANOVÉ ZMRZLINY

Smetanové zmrzliny jsou vyrobeny z kvalitného jihočeského mléka, smetany, žloutků, cukru, hroznového cukru, malého množství semen Svatojánského chleba neboli karobu a pak podle příchuti obsahují 100% oříškové pasty pocházející z významných italských regionů. V naší senzační řecké zmrzlině pak najdete originální řecký jogurt, řecký tymiánový med a vlašské ořechy. Mňam!

OVOCNÉ SORBETY

Správný sorbet obsahuje ovoce, vodu a cukr. Neměl by naopak obsahovat vůbec nic jiného, než tyto tři základní ingredience. Přesně takové jsouvšechny naše ovocné sorbety. Ovocný podíl bývá kolem 35% a úplné vyloučení chemie, emulgátorů a stabilizátorů je samozřejmostí. Všechny naše ovocné sorbety jsou tudíž 100% veganské.

U nás dostanete zmrzlinu bez chemie, umělých barviv, konzervantů, umělých emulgátorů a stabilizátorů. Všechny zmrzliny jsou bezlepkové a vyrábí se ručně za pomoci tradičních italských řemeslných zmrzlinových výrobníků původním způsobem, kde každá zmrzlina má svůj jedinečný recept. Také proces pasterizace, kterým všechny smetanové zmrzliny procházejí, se děje odděleně pro každý druh zvlášť bez vaření tzv. „bílé základní hmoty“, která se běžně vyrábí u většiny i dobrých zmrzlinářů. To vše zajišťuje zmrzlinám dokonalou strukturu, plnou a silnou chuť, která je pro ně jedinečná a originální.

KVALITNÍ UCHOVÁNÍ = KVALITNÍ ZMRZLINAZmrzlina_ve_vitrine

Aby naše zmrzlina byla vždy kvalitní, pořídíli jsme si zbrusu novou chladicí vitrínu na zmrzlinu z Itálie, která udržuje při teplotě -14oC zmrzlinu ve skvělé kondici, dokonce lépe než v prosklených vitrínách, o přístojích na točenou zmrzlinu z prášku nemluvě.

U nás zkrátka dostanete pořádnou porci kvalitní zmrzliny vždy v nejlepší kvalitě! Přijďte si pochutnat, široko daleko kolem Greek Marketu takovou zmrzlinu nenajdete. Každý týden budeme mít šest druhů zmrzliny, aby si mohl každý vybrat. A na které zmrzliny mimo jiné se můžete těšit? Čokoládovou, vanilkovou, pistáciovou, řeckou s medem a ořechy, slaný karamel nebo burák, s řeckými sušenkami Oreo, hořkou čokoládu s chilli, jahodovou, mango, borůvkovou, z granátového jablka, citrónovou, pomeranc s Campari a další :-)

 

CENÍK

velká 100g                                                        49,- Kč
ještě vetší 200g                                                89,- Kč
mega velká s sebou 500g                               229,- Kč
Bezlepkový, černý nebo ozdobený kornoutek    5,- Kč 

Těšíme se na Vás a učitě i Vy k nám na zmrzlinu :-)