Řecká a italská zmrzlina v Greek Marketu

POZOR!

Vaši oblíbenou zmrzlinu budeme mít celou zimu! My ji totiž taky milujeme a můžeme jí jíst, i když je venku mínus deset! A pokud jste na tom stejně, tak se pro ni u nás můžete kdykoliv zastavit. Sice už nebudeme mít kopečkovou, aby Vám nemrzly ruce :-) ale máme pro Vás výběr několika druhů zmrzlin v termoboxu, který v klidu převezete domů a v mrazáku vám zmrzlina vydrží i několik týdnů. Pokud ji tedy hned nesníte :-) 

V kazdém případě se stavte pro tu nejlepší zmrzlinu ke krbu!

 

 

12.6.2018

A je to tady! Pořádná porce smetanové nebo ovocné zmrzliny vám v parném letním vedru zvedne náladu. Naše PAGOTO, což v řečtině znamená zmrzlina, je navíc skvělá! Naučte své dítě větu "MAMÁ, THELO PAGOTO!", tedy "MAMI, JÁ CHCI ZMRZLINU!" a zastavte se u nás, každý mrňous u nás dostane ochutnat opravdu skvělé PAGOTO zdarma :-)

SMETANOVÉ ZMRZLINY

Smetanové zmrzliny jsou vyrobeny z kvalitného jihočeského mléka, smetany, žloutků, cukru, hroznového cukru, malého množství semen Svatojánského chleba neboli karobu a pak podle příchuti obsahují 100% oříškové pasty pocházející z významných italských regionů. V naší senzační řecké zmrzlině pak najdete originální řecký jogurt, řecký tymiánový med a vlašské ořechy. Mňam!
 

OVOCNÉ SORBETY

Správný sorbet obsahuje ovoce, vodu a cukr. Neměl by naopak obsahovat vůbec nic jiného, než tyto tři základní ingredience. Přesně takové jsou všechny naše ovocné sorbety. Ovocný podíl bývá kolem 35% a úplné vyloučení chemie, emulgátorů a stabilizátorů je samozřejmostí. Všechny naše ovocné sorbety jsou tudíž 100% veganské.

U nás dostanete zmrzlinu bez chemie, umělých barviv, konzervantů, umělých emulgátorů a stabilizátorů. Všechny zmrzliny jsou bezlepkové a vyrábí se ručně za pomoci tradičních italských řemeslných zmrzlinových výrobníků původním způsobem, kde každá zmrzlina má svůj jedinečný recept. Také proces pasterizace, kterým všechny smetanové zmrzliny procházejí, se děje odděleně pro každý druh zvlášť bez vaření tzv. „bílé základní hmoty“, která se běžně vyrábí u většiny i dobrých zmrzlinářů. To vše zajišťuje zmrzlinám dokonalou strukturu, plnou a silnou chuť, která je pro ně jedinečná a originální.

KVALITNÍ UCHOVÁNÍ = KVALITNÍ ZMRZLINAZmrzlina_ve_vitrine

Aby naše zmrzlina byla vždy kvalitní, pořídíli jsme si zbrusu novou chladicí vitrínu na zmrzlinu z Itálie, která udržuje při teplotě -14oC zmrzlinu ve skvělé kondici, dokonce lépe než v prosklených vitrínách, o přístojích na točenou zmrzlinu z prášku nemluvě.

U nás zkrátka dostanete pořádnou porci kvalitní zmrzliny vždy v nejlepší kvalitě! Přijďte si pochutnat, široko daleko kolem Greek Marketu takovou zmrzlinu nenajdete. Každý týden budeme mít šest druhů zmrzliny, aby si mohl každý vybrat. A na které zmrzliny mimo jiné se můžete těšit? Čokoládovou, vanilkovou, pistáciovou, řeckou s medem a ořechy, slaný karamel nebo burák, s řeckými sušenkami Oreo, hořkou čokoládu s chilli, jahodovou, mango, borůvkovou, z granátového jablka, citrónovou, pomeranc s Campari a další :-)

 

CENÍK

velká 100g                                       45,- Kč
ještě vetší 200g                               79,- Kč
mega velká s sebou 500g             199,- Kč
Bezlepkový nebo černý kornoutek    5,- Kč 

Těšíme se na Vás a učitě i Vy k nám na zmrzlinu :-)

Pagoto_pozetti