Exkluzivní bylinkové čaje ANASSA

Když otevřete balení Anassa BIO bylinkového čaje, nejdříve ucítíte neuvěřitelné aroma, úžasnou přírodní vůni, která vás zcela pohltí. Za chvíli si vychutnáte zabalenou ryzost a čistotu - autentické kvalitní řecké bylinky ze slunečné a úrodné řecké země.

26232050_789223807935722_580676762805744969_o

O čarovné moci bylin se dozvídáme již z řecké mytologie. Možná znáte příběh o bohyni Afrodité, která bylinkou diktamos léčila zraněného Aenea, stejná bylinka je spojována i s bájným hrdinou Achileem. Mytologie připisuje znalost léčivé moci bylin ale také Kentaurovi Chironovi, jeho matce nymfě Phyliře či Hadesovi, bohu podsvětí. Dnes, díky archeologických nálezům, víme, že se nejedná pouze o mýty, ale že léčivých účinků bylin využívali již obyvatelé starověkého Řecka. Víme tak zejména ze záznamů Hippokrata, Theophrasta, Dioscorida či Galena. Od nepaměti jsou byliny symbolem každodenního požehnání a synonymem pohody a dobrého zdraví.

V dnešní době farmaceutické společnosti z celého světa čerpají z řeckého odkazu. Na tento odkaz navazuje i ANASSA, která čerpá z bohatých bylinkářských tradic a kombinuje je s poznatky z nejnovějších vědeckých výzkumů, spolupracuje s Aristotelovou universitou v Thessaloniki. V čajích ANASSA najdete jen BIO vypěstované a certifikované aromatické byliny ve výjimečné kvalitě. Všechny vyrostly na úrodné a prosluněné řecké půdě, což zajišťuje jejich unikátní chuť. Určitě jste si taky všimli, jaký je obrovský rozdíl v chuti např. u oregana, které jste si dovezli z Řecka a toho, které si vypěstujete doma na zahrádce…. V Řecku se vyskytuje celkem 6.500 různých druhů bylin, z toho cca 1.600 endemicky, to znamená, že nerostou nikde jinde na světě (mezi nimi mj. známý diktamos). Byliny jsou sklízeny a čištěny ručně, aby neztratily nic ze svých hodnotných ingrediencí a sušeny v ideálních podmínkách, aby si zachovaly svou barvu. Díky tomu a díky preciznímu balení si zachovají byliny své cenné esenciální oleje.

Všechny aromatické a léčivé bylinky do čajů ANASSA jsou vybírány v harmonii s Hippokratovou tradicí, s přírodou, s tělem a duchem. ANASSA přináší 15 bylinek, které si můžete vychutnat samostatně nebo v různých směsích dle toho, co od čaje čekáte – relaxaci, posílení imunity, vitalitu, potěšení… Který si vyberete vy?

Každá sada ANASSA BIO bylinného čaje obsahuje bavlněné sáčky s bylinkami a bambusové tyčinky. Příprava čaje se tak stává příjemným rituálem. Navíc už samotné balení, tj. plechovka s veselými motivy, které symbolizují účinky čaje, z něj činí krásný a vkusný dárek. Krabička je navíc hermeticky těsná a tudíž byliny vydrží po otevření další týdny čerstvé, jako byste si je právě nasbírali na řeckých horách.

Přijďte si k nám do kamenné prodejny Greek Market na Novodvorské ulici vybrat čaj pro radost. Samozřejmě vám jej rádi také zašleme, pokud si objednáte v našem e-shopu. Navíc při nákupu nad 500,- Kč vám balíček pošleme Zásilkovnou zdarma. Nejlépe si váš čaj vychutnáte samozřejmě s řeckým medem. Máte rádi tymiánový nebo je libo radši med z květů citrusů?

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení