Kód: 2919 |

Bavlníkový med s mateří kašičkou z Evie 260gr STAYIA FARM

259 Kč 289 Kč Sleva 10 % 99,62 Kč / 100 g
Jsem na cestě z Řecka

Díky bavlníku má tento Superbee med nejvyšší koncentraci peroxidu vodíku než jakákoli jiná řecká medová odrůda, má jedinečnou chuť a poskytuje výjimečně vysokou antibakteriální aktivitu.

Možnosti doručení
Kategorie: Med
? výrobek obsahuje: med
? bezlepkové: ano
Minimální trvanlivost: standardně za více jak 10 dní
Položka byla vyprodána…

Bavníkový med je známý svými léčivými vlastnostmi. Proto se často používá v lidové medicíně. Má antiseptický a imunomodulační vlastnosti a je skvělý v boji proti nachlazení. Obsahuje velké množství omega-3 mastných kyselin. Používá se i při prevenci proti srdečním chorobám. 

Obsahuje 97% medu a 3% mateří kašičky. Med je nefiltrovaný.

Balení: 260 gr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Stayia_farm_ownersStayia farm je malá rodinná bio farma ležící na řeckém ostrově Evia. Cílem majitelů je produkovat zdravé BIO produkty bez používání jakýchkoliv herbicidů, pesticidů, fungicidů, insekticidů atp. Chtějí své rostliny a půdu udržet stoprocentně BIO, tak jak to příroda zamýšlela.

Společnost vznikla v roce 2012, ale jejich zkušenosti vycházejí z tradice předchozí generace, která na Evii pracovala již od padesátých let minulého století. Tým Stayia farmy jsou zkušení včelaři, kteří pracují v souladu s přírodou a jejich včelami. Vynikající medy mají velmi výrazné chutě a všechny jejich produkty jsou certifikovány prestižní agenturou BioHellas podle nejnáročnějších požadavků pro BIO produkty. Farma produkuje také skvělý extra panenský olivový olej s maximální kyselostí 0,3%.

Vyzkoušejte jejich produkty i Vy a ochutnejte rozdíl v kvalitě z malého ráje na ostrově Evia.