Drachmy

Drachmy stále existují :-)

Greek Market DrachmaZaregistrujte se v našem e-shopu, sbírejte Drachmy a získejte za ně slevy na nákupy v Greek Marketu.

Náš bonusový program je malým poděkováním za vaše nákupy v Greek Marketu. Věrným zákazníkům nabízíme možnost za každý nákup získat Drachmy a ty pak použít jako slevu na další nákup. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na Greek Market Drachmy a to v poměru 1 Kč / 7 Drachem. Sedmička je v Řecku šťastné číslo :-)

Jak můžete Drachmy získat?

Stačí se zaregistrovat v našem e-shopu a Drachmy získáváte automaticky za každý zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek Drachem, můžete je uplatnit na váš další nákup. Drachmy se vám přičtou na účet až po uhrazení objednávky. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (po vrácení zboží) se Drachmy odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Na začátku za vaši registraci v našem e-shopu získáte 200 Drachem a za přihlášení k odběru novinek 100 Drachem.

Jak můžete Drachmy uplatnit?

Za nasbírané Drachmy můžete získat slevu z dalších objednávek. Stav vašich Drachem můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku uvidíte počet Drachem s možností jejich použití. Za každých 1000 Drachem od nás získáte slevu ve výši 300,- Kč. Slevu můžete uplatnit třeba hned na příští objednávku v minimální výši 990,- Kč (bez dopravy a dobírky).

Přehled počtu získaných Drachem je dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte počet vašich Drachem za zaplacené objednávky. Nic netrvá věčně a tak platnost Drachem je omezena na 6 měsíců.

Tak neváhejte a začněte "těžit" Drachmy :D

 

 

 

Podmínky používání Drachem

Naše Drachmy nejsou měna a nemají tedy žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry bonusového programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu bude pozastaveno právo na účast v tomto programu. Při výměně zboží nelze Drachmy uplatnit.