Andriotis Greek Olive Oil

andriotis-logo

Andriotis je rodinná firma na ostrově Corfu, která se specializuje na sběr oliv a jejich zpracování přes 50 let. Dlouhá historie, expertíza a profesionální personál, stejně jako využití těch nejmodernějších technologií pomohly společnosti vybudovat si dobré jméno a silné postavení na trhu s prémiovým olivovým olejem. 

Historie společnosti se píše od roku 1955, když se dědeček Dimitris rozhodl odstěhovat ze své vesnice Agios Mattheos do města, aby mohl realizovat své obchodní plány. Na venkově kultivoval olivovníky a produkoval olivový olej, to mu však nestačilo. Svůj první obchod otevřel v Mantzarou ulici a velmi rychle získal skvělou pověst. Po letech už obchodoval se stovkami producentů olivového oleje na Corfu....

Dnes je jméno Andriotis synonymem pro spolehlivost a kvalitu na trhu s olivovým olejem. Společnost zpracovává olivy od producentů z celého Řecka a vyváží olej do mnoha  zemí Evropy.

Kopos olivový olej 750ml Andriotis
419 Kč
259 Kč
(–38 %)

KOPOS ® extra panenský olivový olej, z pečlivě vybraných oliv z pečlivě vybraných oliv odrůd Kolov i a Adramitiani z ostrova Lesbos.

Skladem  (> 3 ks)
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem