Řecké omáčky, octy a tuňák | Pomazánky, balsamico - Greek Market, Strana 2
Řazení produktů
Výpis produktů
Balsamico krém s chilli Messino 250ml PAPADEAS
2812
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
59,60 Kč / 100 ml
Balsamico krém s lanýžem Messino 250ml PAPADEAS
2807
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
59,60 Kč / 100 ml
Balsamico krém s medem Messino 250ml PAPADEAS
2814
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
59,60 Kč / 100 ml
Balsamico krém s pomerančem Messino 250ml PAPADEAS
2815
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
63,60 Kč / 100 g
Balsamico perly s lanýžovou příchutí Messino 50ml PAPADEAS
2817
259 Kč
239 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
478 Kč / 100 g
Balsamico perly z granátového jablka Messino 50ml PAPADEAS
2811
259 Kč
239 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
478 Kč / 100 ml
Novinka
BIO hroznový ocet s chilli 250ml LADOLEA
1342
299 Kč
279 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
111,60 Kč / 100 ml
Novinka
BIO hroznový ocet se zázvorem 250ml LADOLEA
1343
299 Kč
279 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
111,60 Kč / 100 ml
Novinka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
BIO chřest v nálevu 450g FAMILY FARMS
239 Kč
219 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
48,67 Kč / 100 g
BIO chutney z florina paprik a rajčat s česnekem 260g NAOUMIDES
0530
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
61,15 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
BIO kapari z ostrova Chios v nálevu 300g MYROVOLOS
429 Kč
399 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
133 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
BIO Kritamo neboli motar přímořský z ostrova Chios v nálevu 270g MYROVOLOS
289 Kč
269 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
99,63 Kč / 100 g
Akce
BIO výhonky mladé vinné révy 230ml Marianna's
1253
269 Kč
249 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
108,26 Kč / 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Černé balsamico perly Messino 50ml PAPADEAS
259 Kč
239 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
478 Kč / 100 ml
Dárkový set delikates z černého česneku - celé loupané stroužky, pomazánka a med 60g BLACK GARLIC DOWNVILLAGE
0904
279 Kč
Měrná cena:
465 Kč / 100 g
Dárkový set delikates z černého česneku - kečup, majonéza a med 300g BLACK GARLIC DOWNVILLAGE
0909
399 Kč
Měrná cena:
133 Kč / 100 g
Filetopiperia - kaviár z červených BIO florina paprik se sýrem feta 260g NAOUMIDES
0529
219 Kč
199 Kč
(–9 %)
Měrná cena:
76,54 Kč / 100 g
Hořčice s chioskou mandarinkou a lanýžovým olejem 290g CITRUS
2667
239 Kč
219 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
75,52 Kč / 100 g
Kritamo neboli motar přímořský v nálevu z ostrova Syros 180g AMVROSIA GOURMET
0708
189 Kč
169 Kč
(–10 %)
Měrná cena:
93,89 Kč / 100 g
Lehce pikantní florina papričky plněné rýží s bylinkami 250g NAOUMIDIS
0524
199 Kč
179 Kč
(–10 %)
Měrná cena:
71,60 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Moustopiperia - BIO červené florina papriky 260g NAOUMIDIS
159 Kč
139 Kč
(–12 %)
Měrná cena:
53,46 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Moustopiperia - směsí zeleniny plněné pálivé červené a zelené BIO florina papriky NAOUMIDIS
169 Kč
od 149 Kč
(až –11 %)
Měrná cena:
od 55,94 Kč / 100 g
Ocet balsamico s medem Messino 250ml PAPADEAS
2803
139 Kč
129 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
51,60 Kč / 100 ml
Ocet balsamico s medem Messino 500ml PAPADEAS
2802
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
31,80 Kč / 100 ml
Omáčka z řeckých rajčátek s bazalkou 280g Simply Greek
2624
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
53,21 Kč / 100 g
Omáčka z řeckých rajčátek s mátou a mastichou 200g Simply Greek
2632
149 Kč
139 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
69,50 Kč / 100 g
Omáčka z řeckých rajčátek s medovým likérem 200g Simply Greek
2630
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
79,50 Kč / 100 g
Omáčka z řeckých rajčátek se skořicí a šťávou z citrusů 280g Simply Greek
2639
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
53,21 Kč / 100 g
PeperUp BIO kečup ze sladkých florina paprik a rajčat s medem 260g NAOUMIDES
0533
139 Kč
129 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
49,62 Kč / 100 g
Pikantní rajčatová omáčka Arrabbiata 360g JUKEROS
1907
129 Kč
119 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
33,06 Kč / 100 g
Akce
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Plněné vinné listy BIO 200g Marianna's Vineleaves
259 Kč
229 Kč
(–11 %)
Měrná cena:
114,50 Kč / 100 g
Pomazánka MOUSAKA z řeckých rajčátek s lilkem a sýrem feta 100g Simply Greek
2648
119 Kč
109 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Pomazánka z řeckých sušených rajčat 200g TRÉSORS DE GRÉCE
2766
169 Kč
149 Kč
(–11 %)
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Rajčatová omáčka s bazalkou 380g JUKEROS
129 Kč
119 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
31,32 Kč / 100 g
Rajčatová pomazánka se sýrem myzitrha 180g Andriotis
1668
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
82,78 Kč / 100 g
Rajčatovo-papriková pomazánka s fetou 200g Simply Greek
2635
149 Kč
139 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
69,50 Kč / 100 g
Řecké hřiby s divokým česnekem 212g NAOUMIDIS
0580
169 Kč
149 Kč
(–11 %)
Měrná cena:
70,28 Kč / 100 g
Sladkokyselá omáčka z řeckých paprik s mandlemi 200g Simply Greek
2640
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
74,50 Kč / 100 g
Sušená řecká BIO rajčata v extra panenském olivovém oleji ve vakuu 250g LIASTO
1271
259 Kč
239 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
95,60 Kč / 100 g
Vasilopiperia - BIO omáčka z paprik s rajčaty a hříbky 260g NAOUMIDIS
0518
189 Kč
169 Kč
(–10 %)
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
