Lagoudakis Farming

Výsledek obrázku pro Lagoudakis farming logoRodina Lagoudakis se v roce 1987 rozhodla rozvinout svou rodinnou farmu, a tak začali na svých políčkách pěstovat a posléze vyrábět tradiční krétské produkty. Jako první začala Lagoudakis Farming produktovat olivový olej, který pocházel z jejich vlastních olivových hájů. Později se jim pro výjimečnou chuť tohoto BIO extra panenského olivového oleje podařilo získat BIO cerfitikát, který si jejich olej udržuje dodnes. Chutí se řadí mezi jemné oleje, obzvláště vhodné na studenou kuchyni, je možno jej ale použít také na vaření. V rodinné taverně rodiny Lagoudakis na Krétě jej používají i při přípravě sladkých pokrmů. Jeho kyselost je maximálně 0,3% a patří mezi jednu z nejnižších u tradičně pěstovaných oliv. Tento extra panenský olivový olej má mimo BIO známku také ochrannou známku původu P.D.O. z oblasti Kolymbari. Je celosvětově uznávaná jako jedna z nejkvalitnějších.

Rodina Lagoudakis vyrábí dále, taktéž v BIO kvalitě, víno z vlastních vinic. 

Od roku 2000 začal Lagoudakis Farming také s výrobou včelařských produktů v BIO kvalitě. Jejich BIO Tymiánový med (od 250gr balení až po 950gr) už znalci kvalitního BIO medu velmi dobře znají. Kromě toho nabízí mateří kašičku, včelí vosk, propolis a Choumeli - medový sirup.

Od roku 2008 v nabídce Lagoudakis Faming nechybí ani tradiční řecké produkty jako jsou Petimezi - hroznový sirup a balsamikový ocet .

 

Κρητικά Παραδοσιακά Προϊόντα

Žádné produkty značky Lagoudakis Farming nebyly nalezeny...