Řecké sladkosti, med a fíky | Baklava, Chalva, fíky, medové pochoutky - Greek Market, Strana 2
Řazení produktů
Výpis produktů
Novinka
Malé citróny z Chiosu v sirupu 450g KORAKIS - MARINOS
3442
249 Kč
229 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
50,89 Kč / 100 g
Pomazánka z lískových oříšků bez cukru 190g LENAS GOURMET
1866
239 Kč
219 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
115,26 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Pomazánka z tahini s lískovými oříšky a mastichou 190gr LENAS GOURMET
239 Kč
219 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
121,67 Kč / 100 g
Proteinová tyčinka s kešu a jahodami bez cukru 60g SOKOLATA AGAPITOS
6520
85 Kč
79 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
131,67 Kč / 100 g
Proteinová tyčinka s mandlemi a kakaem bez cukru 60g SOKOLATA AGAPITOS
6519
85 Kč
79 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
131,67 Kč / 100 g
Novinka
4 + 1
Ručně vyrobené čokoládové trubičky posypané sušenkami s mléčnou čokoládou plněné lískooříškovým krémem 155g SOKOLATA AGAPITOS
6260
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
102,58 Kč / 100 g
Novinka
4 + 1
Ručně vyrobené čokoládové trubičky s bílou čokoládou s jahodami plněné lískooříškovým krémem 155g SOKOLATA AGAPITOS
6261
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
96,13 Kč / 100 g
Novinka
4 + 1
Ručně vyrobené čokoládové trubičky s mléčnou čokoládou se slaným karamelem plněné lískooříškovým krémem 155g SOKOLATA AGAPITOS
6262
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
109,03 Kč / 100 g
Sušenky s lískovými oříšky a karobem ze Sfakie 150g NTOUROUNTOUS
1846
149 Kč
139 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
92,67 Kč / 100 g
Třešňový džem bez přidaného cukru 225g CITRUS
2687
249 Kč
229 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
101,78 Kč / 100 g
70% hořká čokoláda s mořskou solí 100g SOKOLATA AGAPITOS
6515
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
149 Kč / 100 g
80% hořká čokoláda s kajenským pepřem, skořicí a zázvorem 100gr SOKOLATA AGAPITOS
2412
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
159 Kč / 100 g
BIO mléčná čokoládová pomazánka s lískovými oříšky slazená cukrem z kokosových květů 350g KAKAU
0621
419 Kč
389 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
111,14 Kč / 100 g
Dárkové balení fíků z Kymi s mandlemi 400gr KUMILIO
2710
459 Kč
429 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
107,25 Kč / 100 g
Fíkové retséli bez cukru s vlašskými ořechy 300gr KUMILIO
2703
299 Kč
279 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
93 Kč / 100 g
Hořká a mléčná čokoláda - mix oříšků 100g SOKOLATA AGAPITOS
2404
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
159 Kč / 100 g
5 + 1
Chalva bez cukru s kakaem 200g KANDYLAS
0737
139 Kč
129 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
64,50 Kč / 100 g
Marmeláda z chioských mandarinek 250g CITRUS
2658
279 Kč
259 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
103,60 Kč / 100 g
Mini fíky z Kymi v sirupu s mandlemi 350gr KUMILIO
2704
299 Kč
279 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
79,71 Kč / 100 g
Mini pomeranče z Chiosu v sirupu 450g KORAKIS - MARINOS
3438
269 Kč
249 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
55,33 Kč / 100 g
Pomazánka z pistácií bez cukru 190g LENAS GOURMET
1865
269 Kč
249 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
131,05 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Pomazánka z pistácií s mléčnou čokoládou bez cukru 190g LENAS GOURMET
269 Kč
249 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
131,05 Kč / 100 g
Sušenky s medem a vlašskými ořechy ze Sfakie 150g NTOUROUNTOS
1847
149 Kč
139 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
92,67 Kč / 100 g
Tymiánový a levandulový med z ostrova Milos 450g v dárkovém balení MOURIKI
2053
699 Kč
649 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
144,22 Kč / 100 g
Novinka
Višně z Chiosu v sirupu 450g KORAKIS - MARINOS
3439
269 Kč
249 Kč
(–7 %)
Měrná cena:
55,33 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
70% hořká čokoláda s ořechy 100gr SOKOLATA AGAPITOS
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Baklava GOLD s brusinkami, čokoládou a mandlemi 175gr KOLIONASIOS
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
96,57 Kč / 100 g
Baklava GOLD s čokoládou, pomerančem, lískovými oříšky a mandlemi 175gr KOLIONASIOS
2452
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
96,57 Kč / 100 g
Bílá čokoláda s jahodami 100g SOKOLATA AGAPITOS
2407
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
149 Kč / 100 g
BIO džem z červené florina papriky 260g NAOUMIDIS
0519
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
Domácí fíkové chutney 225gr TO FILEMA TIS LELAS
1530
189 Kč
179 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
79,56 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Domácí fíkový džem bez cukru 240g TO FILEMA TIS LELAS
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
70,42 Kč / 100 g
Domácí jahodový džem bez cukru 240g TO FILEMA TIS LELAS
1539
189 Kč
179 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
74,58 Kč / 100 g
Novinka
Domácí mandarinková marmeláda bez cukru 240g TO FILEMA TIS LELAS
1548
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
70,42 Kč / 100 g
Domácí meruňkový džem bez cukru 240g TO FILEMA TIS LELAS
1532
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
70,42 Kč / 100 g
Domácí pomerančová marmeláda bez cukru 240g TO FILEMA TIS LELAS
1533
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
70,42 Kč / 100 g
Fíkový váleček s anýzem a pepřem z Kymi fíků 135g KUMILIO
2722
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
117,78 Kč / 100 g
Fíkový váleček s pomerančem a hořkou čokoládou z Kymi fíků 135g KUMILIO
2720
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
117,78 Kč / 100 g
Fíkový váleček se semínky z Kymi fíků 135g KUMILIO
2721
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
117,78 Kč / 100 g
Hořká čokoláda slazená stévií 100gr SOKOLATA AGAPITOS
2433
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
149 Kč / 100 g
Marmeláda z chioských mandarinek 125g CITRUS
2679
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
127,20 Kč / 100 g
Mléčná čokoláda s karamelem a mořskou solí 100g SOKOLATA AGAPITOS
2409
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
149 Kč / 100 g
Mléčná čokoláda s lískovými ořechy 100g SOKOLATA AGAPITOS
6210
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
159 Kč / 100 g
RUBY čokoláda JP Art Design 100g SOKOLATA AGAPITOS
6202
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
159 Kč / 100 g
RUBY čokoláda s pistáciemi a brusinkami 100g SOKOLATA AGAPITOS
6200
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
169 Kč / 100 g
RUBY čokoláda zdobená okvětními lístky 100g SOKOLATA AGAPITOS
6517
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
169 Kč / 100 g
Novinka
4 + 1
Ručně vyrobené čokoládové trubičky cappuccino s mléčnou čokoládou plněné lískooříškovým krémem 150g SOKOLATA AGAPITOS
6259
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
99,33 Kč / 100 g
4 + 1
Ručně vyrobené čokoládové trubičky s hořkou čokoládou plněné lískooříškovým krémem 155g SOKOLATA AGAPITOS
6258
169 Kč
159 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
102,58 Kč / 100 g
SAO THOME 70% hořká čokoláda s tymiánem, kardamomem, citrónem a uzeným pepřem 100g SOKOLATA AGAPITOS
2446
159 Kč
149 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
149 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Tymiánový a květový med Vasilissa z Evie 460gr STAYIA FARM
339 Kč
319 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
69,35 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vegan baklava bez cukru GARDEN of EDEN s fíky a jablkem 140g KOLIONASIOS
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
120,71 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vegan baklava bez cukru GARDEN of EDEN s vanilkou a kávou s pistáciemi, mandlemi a vlašskými ořechy 140g KOLIONASIOS
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
120,71 Kč / 100 g
MIN. TRVAN. 30.9.25
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vegan baklava bez cukru GARDEN of EDEN se zázvorem a javorovým sirupem s pistáciemi, mandlemi a vlašskými ořechy 140g KOLIONASIOS
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
120,71 Kč / 100 g
100% hořká čokoláda s brusinkami, quinoa a skořicí 100g SOKOLATA AGAPITOS
6206
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
189 Kč / 100 g
100% hořká čokoláda s mixem ořechů 100g SOKOLATA AGAPITOS
6207
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
189 Kč / 100 g
100% hořká čokoláda s rozinkami, mákem a konopnými semínky 100g SOKOLATA AGAPITOS
6208
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
189 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Baklava COSMOPOLITAN 3 druhy - s vlašskými ořechy, kataifi a pistáciemi 180g KOLIONASIOS
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
Hořká čokoláda s ořechy a stévií 100gr SOKOLATA AGAPITOS
2413
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
189 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Med z dubu z Peloponésu 260g MELITHI
369 Kč
349 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
134,23 Kč / 100 g
Jedlový vanilkový med z Arkádie 300g MOURIKI
2050
499 Kč
479 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
159,67 Kč / 100 g
Novinka
Řecký tymiánový med z ostrova Limnos 250g TRÉSORS DE GRÉCE
7285
329 Kč
319 Kč
(–3 %)
Měrná cena:
127,60 Kč / 100 g
Kaštanový med z hory Atos 450g v dárkovém balení MOURIKI
2049
712 Kč
689 Kč
(–3 %)
Měrná cena:
153,11 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Lesní med Vasilissa z Evie 460gr STAYIA FARM
299 Kč
289 Kč
(–3 %)
Měrná cena:
62,83 Kč / 100 g
Vlašské ořechy v sirupu 400g TRÉSORS DE GRÉCE
2770
299 Kč
289 Kč
(–3 %)
Měrná cena:
72,25 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Čokoládové pralinky s černým letním lanýžem 150g DRYAS
389 Kč
Měrná cena:
259,33 Kč / 100 g
Novinka
Hořká čokoláda s mandlemi a černým letním lanýžem 95g DRYAS
2586
179 Kč
Měrná cena:
188,42 Kč / 100 g
Med z citrusů - pomeranč a mandarinka s pistáciovými oříšky 250 gr MELITHI
2003
399 Kč
Měrná cena:
159,60 Kč / 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Nougat tyčinka s burskými oříšky a karamelem 70g PREMIUM CRETE
49 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
50% BIO kakao na horkou čokoládu PURE TEMPTATION kolekce PERU 150g KAKAU
0615
179 Kč
169 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
112,67 Kč / 100 g
50% BIO kakao na horkou čokoládu s vanilkou VANILLA ORCHID kolekce PERU 150g KAKAU
0613
199 Kč
189 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
126 Kč / 100 g
55% BIO hořká čokoláda ACAI EXPRESS kolekce BELIZE 75g KAKAU
0610
259 Kč
249 Kč
(–3 %)
Měrná cena:
332 Kč / 100 g
55% BIO hořká čokoláda s kokosem WISE PALM kolekce PERU 75g KAKAU
0601
249 Kč
229 Kč
(–8 %)
Měrná cena:
305,33 Kč / 100 g
60% BIO hořká čokoláda GOLDEN RIVER kolekce BELIZE 75g KAKAU
0600
239 Kč
229 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
305,33 Kč / 100 g
60% BIO hořká čokoláda s mořskou solí TEMPLE OF POSEIDON kolekce BELIZE 75g KAKAU
0604
249 Kč
239 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
318,67 Kč / 100 g
60% BIO kakao na horkou čokoládu s kardamomem TROPICAL GLACIER kolekce PERU 150g KAKAU
0614
189 Kč
179 Kč
(–5 %)
Měrná cena:
119,33 Kč / 100 g
62% BIO hořká čokoláda s kávou GALACTIC DANCE kolekce GUATEMALA 75g KAKAU
0609
239 Kč
229 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
305,33 Kč / 100 g
65% BIO hořká čokoláda s mandlemi SIRIUS VELVET kolekce MADAGASCAR 75g KAKAU
0619
249 Kč
239 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
318,67 Kč / 100 g
